Вівторок, 18.06.2019, 05:53

SHKOLA.UA

Гурток "Happy English"

Гурток англійської мови "Happy English".

Звіт гуртка 2018 - 2019 н.р.https://drive.google.com/open?id=1CM50OtLi-sRUxxl5muJFyOKCoZdY9QWz

Поради батькам

Для досягнення успіху у вивченні англійської мови важливою складовою є плідна співпраця педагога, дітей та батьків. Отже, якщо ви маєте можтивість та хочете прийняти участь і допомогти у навчальному процесі ваших дітей радимо організувати «домашні уроки англійської мови». У цьому вам допоможуть декілька порад.

Шановні батьки!

1. Пам’ятайте, що мотивація є рушійною силою у будь-якому починанні

2. Щоб Ваша дитина із задоволенням відкривала світ іноземної мови, повторюйте разом із нею вивчені на занятті слова та вирази у вигляді гри.

3. Нехай дитина буде Вашим учителем (якщо Ви недостатньо знаєте англійську або взагалі не володієте нею).

4. Грайте у ті ігри, які були на уроці.

5. Якщо у дитини труднощі у вимові, проконсультуйтесь із учителем.

6. Якщо є можливість, купуйте дитині книжки.
7. Перегляньте разом мультфільми з англійським героями, розпитайте, які з них дітям сподобались.
8. Виготовляйте предметні малюнки та інші наочні посібники разом із дитиною, водночас запам‘ятовуючи нові слова.
9. Розповідайте дитині, наскільки важливим є вивчення англійської мови людині майже будь-якої професії.
10. Зверніть увагу на твердження , «успіх породжує успіх». Не бійтесь перехвалити свого малюка адже він так потребує вашої підтримки, похвали та захоплення. Ніколи не навішуйте на сина чи доньку ярлик: «Ти не здібний». Можливо у малюка не так ярко виражені здібності щодо вивчення іноземної мови, проте проявляюються у чомусь іншому.

ВСЕОСВІТА
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.
Osvita.UA
МЕТОДИЧНИЙ ПОРТАЛ