Вівторок, 23.10.2018, 14:54

освітній портал Педагогічна преса

Головна » 2018 » Вересень » 25 » День миру
День миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. Учнівський колектив 8 класу провів тематичну лінійку « Ми за мир». Учні школи продемонстрували виставку малюнків «Діти миру – за мир!». Учні 1-11-х класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» ,виготовивши паперових голубів та флеш-моб « Україні –мир“ аби показати наскільки важливим є МИР, СВОБОДА, ДОБРО і ПОВАГА. В класах проведені бесіди та години спілкування на теми: «Мова Миру починається з мене», «Мир на планеті – щастя всім дітям».

Переглядів: 20 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: