Четвер, 25.04.2024, 21:55

Головна » 2017 » Березень » 27 » Державна атестація Конятинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Державна атестація Конятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 №67, з метою визначення відповідності Конятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів державним стандартам, дотримання ним вимог державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти з 15.03. по 30.03.2017 р. проводиться атестаційна експертиза Конятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 21 березня 2017 року відбулась відкрита публічна презентація діяльності закладу.  На даному заході були присутні: Горбан С.В. – в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Шевчук Л.І. – завідувач РМК відділу освіти, молоді та спорту, голова профспілки працівників освіти, методисти РМК відділу освіти, молоді та спорту РДА, Фрей Є.Д. – депутат Путильської районної ради, Комариця О.П. – голова Конятинської сільської ради, батьківська громадськість, педагогічний колектив та члени учнівського самоврядування. Про роботу школи в міжатестаційний період доповів в.о. директора школи Геннадій Юрійович Скрипчук, який проінформував присутніх про створення умов для забезпечення функціонування навчального закладу. Горбан С.В. окреслила перед присутніми завдання, що стоять перед членами експертної комісії відповідно до змін у Порядку державної атестації навчальних закладів – це визначення відповідності навчального закладу державним стандартам загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та забезпечення якісної освіти за визначеними напрямами діяльності навчального закладу відповідно до робочої програми.

Переглядів: 478 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0