Четвер, 25.04.2024, 15:37

Головна » 2020 » Листопад » 27 » ІІ засідання шкільного методичного об'єднання
ІІ засідання шкільного методичного об'єднання

ІІ засідання шкільного методичного об'єднання вчителів природничо-математичного циклу. Вчитель Р.В.Цега провела відкритий урок математики в 6 класі-Узагальнення і систематизація знань з теми:"Відношення і пропорції". Вчителька провела сучасний, змістовний урок,а учні активно продемонстрували набуті знання,показали свої вміння і навички. З доповіддю на тему:"Основні аспекти педагогічної діяльності, які сприяють компетентнісному розвитку учня" виступив голова методичного об'єднання В.М.Сокирко. Присутні вчителі обговорили рекомендації щодо поліпшення якості освіти. Обмінялися досвідом на тему:"Впровадження наскрізного навчання з використанням міжпредметних зв’язків на засадах сталого розвитку як засобу формування наукового світогляду школярів".

Переглядів: 138 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0