Четвер, 25.04.2024, 19:35

Головна » 2021 » Лютий » 17 » МО суспільно-гуманітарного циклу
МО суспільно-гуманітарного циклу

В Конятинському закладі відбулося засідання методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу з проблеми,,Формування ключових предметних компетентностей учнів у процесі навчання''.Під час засідання обговорено питання про підготовку учнів 9 та 11класів до ДПА і ЗНО. Зроблено огляд навчально-методичної літератури та фахових видань.Керівник мо Шкіряк Г. М. виступила з доповіддю,,Фахова майстерність учителя як один із компонентів підвищення якості знань учнів''.Проведено методичний диспут,,Шляхи формування патріотичних компетентностей на уроках літератури й історії''.Учителі-предметники підготували міні-доповіді. 1.Вимоги до особистості сучасного вчителя.(Гав'юк Н. В.) 2.Громадянська компетентність учителя; підготовка молоді до участі у формуванні громадянського суспільства.(Аннич М.М.) 3.В.Сухомлинський про розвиток творчої особистості.(Федорчук В.В.) Учителі обмінялися своїм досвідом роботи,творчими надбаннями,педагогічними родзинками.

Переглядів: 151 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0