Субота, 20.04.2024, 06:06

Головна » 2018 » Жовтень » 28 » Патріотичне виховання
Патріотичне виховання

Щасливі ми, що живемо під мирним небом, не чуємо пострілів… А події на Сході … Моторошно стає на серці і в душі… Скільки синів, чоловіків та дочок загинуло там.

На сьогоднішній день тема патріотизму актуальна, важлива, вічна. Саме патріотичному вихованню підростаючого покоління була присвячена концертна програма: «Гордімося, друзі, що ми українці», яка відбулася на базі Конятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.Учні 5 класу мали можливість долучитися до участі в перегляді даної програми, а також заходів пов'язаних з нею.Виспут артиста розпочався хвилиною мовчання в пам'ять про тих, хто віддав своє життя за нас.

Святослав Край виконав багато пісень про рідний край та красу природи . Він розповів, що неодноразово виступав з концертами в зоні АТО.Не міг Святослав не згадати і про Героя нашого села – Ферлієвича Віктора.

Після завершення виступу артиста учні та вчителі закладу пішли на могилу Воїна, поставили квіти, промовили молитву.

Переглядів: 322 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0