Вівторок, 24.04.2018, 23:53

освітній портал Педагогічна преса

Головна » 2017 » Квітень » 27 » Тиждень географії
Тиждень географії

В Конятинській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов Тиждень географії.Було проведено тематичну лінійку "Моя Путильщина",яку підготували учні 4,8,9 класів.В 5 класі відбувся захід "Зоряна година",на якому кожному учневі пропонувалося,умовно кажучи,зловити 31 зірочку.Найбільшу кількість "зірочок-балів" набрала Василюк Леся,яка посіла І місце,ІІ місце-Шміляк Мар'ян,ІІІ місце-Рибарюк Юліана. В 6 класі проведено конкурс на кращого знавця географічної номенклатури по темі:"Гідросфера".Найкращі знання показали 2 учні класу,Аннич Михайло,який зайняв І місце,нанісши на карту світу більше 100 географічних об'єктів,та Улащук Ростислав,який зайняв відповідно ІІ місце,нанісши понад 80 об'ктів.В 7 класі проходили змагання на кращого знавця природи Північної Америки,ним став Марусяк Антон. 9 клас змагався між собою на краще знання галузевої структури народного господарства України.Беззаперечним лідером-знавцем стала Дмитроняк Іванна,яка посіла І місце.

Переглядів: 103 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: