П`ятниця, 26.04.2024, 01:12

Головна » 2016 » Січень » 25 » Тиждень математики
Тиждень математики

Тиждень математики в школі

Тиждень з 21 по 25 грудня був присвячений позакласній роботі з математики. Вчителі математики доводили учням , що в математиці є своя краса, як у поезії та музиці. Вона сувора, вимоглива і в той же час весела і жартівлива.

Валентина Степанівна провела з учнями 5 – 6 класів «Математичну ярмарку». Учні розпочали ярмарку цікавими віршами про математику. Потім були конкурси: «Знайди помилку», «Розшифруй». Учні побували на ярмарках «Числова», «Ігрова», «Жартівлива», звідки взяли багато цікавих логічних задач.

З учнями 7 – 8 класів Руслана Василівна провела математичний конкурс «Шанс». Між собою змагалися дві команди: «Трикутник» - команда учнів 7 класу і «Квадрат» - команда учнів 8 класу. Цікавим було привітання команд. В конкурсі «Художник» взяли участь юні художники обох класів. Одні малювали людину із самих нуликів, інші з одиничок. В конкурсі «Влучний погляд» взяли участь як учасники гри так і болільники. Конкурс «Уважний» пов’язаний з поезією. Вчителька читала учням вірш, де зустрічалося багато чисел. Учні знаходили суму всіх чисел. Цікавим був також конкурс капітанів.

Переможцем стала команда «Квадрат» учнів 8 класу, капітан команди Шміляк Вадим.

Для проведення «Математичного марафону» з учнями 9 – 10 класів Ганна Семенівна підібрала більш складні, але цікаві завдання. Цікавою була анкета кожної команди. Команда учнів 9 класу «Нулик», команда учнів 10 класу «Одиничка». Рівномірною була боротьба команд в конкурсі «Математична сорока». Конкурс «Художник» виграла команда «Нулик», яка з допомогою цифри «2» намалювала лебедя. Конкурс «Математичний перелаз» відзначався цікавими, але більш складними логічними задачами. Конкурс – лотерея «Щасливий випадок» виграла команда «Одиничка». Члени команди зуміли поділити торт двома взаємно перпендикулярними хордами як на 4 частини, так і на 3 частини. Учасниця команди «Одиничка» відгадала, що в «чорному ящику».

Кращі знавці цікавої математики: Григорчук Мар’ян, Терновий Андрій, Гожда Григорій.

Переможцем гри «Математичний марафон» стала команда «Одиничка» учнів 10 класу, капітан команди Григорчук Мар’ян.

Команди – переможці нагороджені солодкими призами.

Переглядів: 394 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0