П`ятниця, 19.04.2024, 04:07

Головна » 2019 » Травень » 2 » Тиждень математики
Тиждень математики

Згідно плану роботи закладу, в Конятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, вчителями математики Скрипчук Г.Ю.,Генкул В.В.,Тонієвич А.Д. організовано і проведено тиждень "Цікавої математики".На цьому тижні було проведено різноманітні заходи : конкурси,кросворди,ребуси та стінгазет. Між учнями 5 та 6 класів було проведено конкурсВеселі математики. Між учнями 8 та 9 класів проведено брейринг.Учні 7 класу взяли участь у захисті проектів “Геометрія навколо нас”. В конкурсі “Щасливий випадок” взяли участь учні 10 та 11 класів. Також в конкурсах :кросвордів та стінгазет взяли учні 3 та 4 класів.Підсумки тижня були підведені на робочій лінійці,найбільш активні учні відзначені дипломами та заохочувальними призами.

Переглядів: 280 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0