Середа, 14.11.2018, 21:05

освітній портал Педагогічна преса

Головна » 2016 » Грудень » 19 » Тиждень мистецтва і культури
Тиждень мистецтва і культури

Тиждень мистецтва і культури в Конятинській школі співпав з тижнем мистецтва слова-зарубіжної літератури.Яскраво оформлена афіша запрошує взяти активну участь у заходах цього тижня.

На загальношкільній лінійці учні 10 класу презентували книги як джерело знань під рубрикою "Тільки той,хто багато читає,багато знає".Учні 5-7,11 класів підготували реклами-постери до літературних творів під назвою "Зупинись,прочитай!"

Найочікуванішим святом тижня стала чергова зустріч у літературному салоні,багаторічним керівником якого є Комариця М.М. Учні5-10 класів представили глядачам інсценовані сторінки М.Носова,Д.Фонвізіна,В.Распутіна,М.Вовчок.Учасники літературного салону переконували глядачів у тому,що найбільша гідність людини-знання,а найбільший недолік-неуцтво. Тиждень пройшов цікаво і змістовно.

Переглядів: 100 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: