П`ятниця, 19.04.2024, 17:50

Головна » 2017 » Листопад » 29 » Тиждень українознавства та історії рідного краю
Тиждень українознавства та історії рідного краю

Метою проведення цього тижня є відродження забутих звичаїв, обрядів, ремесел, повернення до витоків народної творчості, народної мудрості, виховання любові і шани до минувшини нашого краю.

До роботи в рамках тижня долучилися учні школи та вчителі. Згідно розробленого плану заходів, тиждень розпочався лінійкою,де було озвучено вчителем українознавства Левковською А.В. план проведення тижня.

У шкільній бібліотеці відбулася книжкова виставка на тему «Мій рідний край,моя історія жива».

Проведено виставку малюнків «Мій край» (учні 1-4 класів), та вікторину «Чи знаєш ти рідний край» між учнями 5-9 класів. Переможцями вікторини стали – Гаврильчук Марія 9 клас, Дудчак Діана 8 клас,та Улащук Ростислав 7 клас.

Завершився тиждень годиною спілкування «Буковина – край, де варто жити», та переглядом відеофільму «Мої Чернівці».

Завдяки мультимедійній презентації про Буковину учні відкрили для себе багато мальовничих куточків рідної землі,відчули її красу та неповторність. І все це створює веселий настрій, допомагає розкритися кожному, хто бере участь у святі.

Проведені заходи показали великий інтерес і зацікавленість учнів у збереженні традицій своїх предків; вивченні історичного літературного краєзнавства, збиранні уснопоетичних творів, які пов’язані з рідним краєм, формуванні навичок науково-дослідницької роботи, Школярі відкрили для себе багато нового. З великим бажанням учні брали участь у виставках, презентаціях, вікторинах, випуску стіннівки, присвяченої Тижню українознавства.

Переглядів: 821 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0