Середа, 24.04.2024, 00:44

Головна » 2019 » Квітень » 11 » Тиждень Великого посту
Тиждень Великого посту

Проведення тижня Великого Посту в Конятинському ЗЗСО І- ІІІ ступенів.

В Конятинському ЗЗСО І- ІІІ ст., протягом тижня вчителем українознавства Левковською А.В. та вчителем християнської етики Ферлієвич Н.І. була організована виставка духовної літератури і поезії. Учні початкових, середніх і старших класів мали можливість переглянути і прочитати вірші, оповідання, розповіді відомих поетів і письменників на християнську тематику. Наприклад, найменші учні школи з цікавістю і захопленням розглядали на перервах Дитячу Біблію в ілюстраціях. Учні середніх класів жваво обговорювали Христові притчі, які прочитали зі збірочки «Христові Притчі. Захоплено розглядали будову, архітектуру, ікони храмів. Серед представленої літератури можна було знайти книжку для себе, тобто таку, яка найбільше зацікавила палітуркою чи назвою. Багато учнів школи залишились задоволеними виставкою.

Також відбувся конкурс читців поезій на духовну тематику серед учнів 5-11 класів.Учні 5-9 класів розповіли чудові віршики : про гріх, про добро, про любов. Великі вірші про десять Божих Заповідей дістались учням 10 -11 класів., які із запалом у серці, відмінним відчуттям настрою вірша, неперевершено розповідали про Заповіді проти вбивства, крадіжки і перелюбства.

І місце – Срипчук Івана(6кл)

Дмитроняк Іванна(11кл)

Чучко Іванна(5кл)

ІІ місце – Юрнюк Наталія(6кл)

Малиш Світлана(5кл)

Мотуз Софія(10кл)

ІІІ місце – Псарюк Сніжана(5кл)

Псарюк Марія(9кл)

Улащук Оксана(5кл)

Попюк Валентина(6кл)

Організована виставка малюнків на тему: «Біблія очима дітьми» серед учнів 5-9 класів.

І місце – Скорейко Христина(7кл)

Псарюк Марія(9кл)

ІІ місце – Петрик Степан(5кл)

Рибарюк Юліана(7кл)

ІІІ місце – Чучко Іванна(5кл)

Кумариця Анастасія(9кл)

Павучак Юрій(5кл)

За активну участь у тематичному тижні учні були нагороджені грамотами,подяками та солодкими призами.

Учні і гості свята залишились задоволеними. Всі зрозуміли, що тільки спільною молитвою, всеблагаючим закликом до Бога можна допомогти нашому народу у нелегкій ситуації, яка склалася сьогодні. Бажання один одному добра, любові, милосердя – ось основні напрямки дороги нашого серця.

Переглядів: 330 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0