П`ятниця, 26.04.2024, 09:50

Головна » 2020 » Вересень » 1 » Вітання із Днем Знань
Вітання із Днем Знань

Шановні вчителі, учні та батьки! Вітаємо вас із Днем Знань та новим навчальним роком!
Бажаємо учням легкого навчального року, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я, терплячості і чудових результатів!
Батькам - щастя, радості та достатку у ваших родинах.
Вчителям- вдячних учнів, здійснення всього задуманого, блискучих результатів, мудрості, активності й здоров'я! Позитивних емоцій і відмінного настрою всім вам!
З 1 ВЕРЕСНЯ!!!!!!

Цьогорічне 1 вересня - це історичний день!
День, про який згадуватимуть ще не один десяток років. Про який школярі розповідатимуть своїм дітям, а ті своїм... І вже ніхто ніколи не забуде ті змішані, суперечливі емоції, коли, йдучи до школи, після багатьох місяців розлуки, батьки, вчителі та діти і боялись, і раділи одночасно.
І нехай цьогоріч без першого дзвоника, лінійки та палких обіймів. Без рукостискань та з великою дистанцією один від одного. Але з непереборною жагою до знань, щирими емоціями та насолодою від живого спілкування.
Так, перед освітянами постали нові виклики. На них покладена велика місія і навчати дітей, і слідкувати за дотриманням всіх протиепідемічних заходів. Вони, як і лікарі, мусять відважно стояти на передовій та брати удар на себе.
Тому у цей святковий день, хочеться побажати вчителям міцного здоров’я, витримки, сил та наснаги впоратися з усіма перешкодами, які підкидає доля.
Нових успіхів та досягнень у новому навчальному році!

Переглядів: 143 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0