Вівторок, 16.04.2024, 18:30

Головна » 2014 » Жовтень » 3 » Вітання з Днем працівника освіти.
Вітання з Днем працівника освіти.

Шановні працівники закладів освіти!

Щиросердечно Вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

На сучасному  етапі розвитку суспільства освіта постає однією з найважливіших ланок людської діяльності, тісно пов’язана з  усіма іншими сферами життя. Освіта за нашою давньою національною традицією справа всенародна, її будні та свята – це будні і свята всього народу.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Велика вдячність Вам за те, що незважаючи на всі складності і труднощі життя, чесно і сумлінно несете в люди добро, засіваєте вічним і мудрим ниву незалежної держави.

Щиро дякуємо всім працівникам закладів освіти, хто робить все для того, щоб в школах, дошкільних навчальних закладах було затишно, тепло, чисто, тим хто готує смачні сніданки та обіди, хто підвозить наших дітей до школи.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії, мудрих задумів, оптимізму та терпіння.

Нехай Господь Бог посилає мир і спокій незалежній Україні!

Переглядів: 442 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0