Профспілковий комітет
![](/_si/0/s20397463.jpg)
![](/_si/0/s86947194.jpg)
![](/_si/0/s56631808.jpg)
Благодійна акція "Добро починається з тебе". Члени профспілкового організації Конятинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів зібрали кошти для допомоги випускниці закладу Пецей Богдані.
Робота профспілкового комітету закладу 2020/2021 р.р.
Засідання профспілкового комітету Конятинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Розглянуто робочі питання,підведено підсумки роботи за попередній період,узгоджено та затверджено план роботи профспілки,визначено першочергові завдання на наступний період роботи.
![](/_si/0/s35724880.jpg)
|